• Vyhodnotenie šk.roka 2014/2015

• Aj v školskom roku 2014/2015 sme sa zapojili do certifikačného programu Zelená škola, ktorý je súčasťou celosvetového programu Eco-Schools nadácie Foundation for Environmental Education. Pokračovali sme  v plnení úloh a práci naďalej. Svedčí o tom už štvrtý ročník zážitkového učenia v prírode, ktorý sa nám darí aktívne plniť. V škole prebiehali rôzne aktivity, ktoré sa týkali ochrany životného  prostredia. Na prvom stupni sa žiaci už od prvého ročníka aktívne zapájali  do všetkých praktických úloh environmentálneho akčného plánu pod vedením svojich triednych učiteľov. Druhý stupeň plnil v škole hlavne organizačnú a poradnú funkciu v oblasti ochrany vody, živočíchov a rastlín vyskytujúcich sa v oblasti vodných zdrojov. Spoločne sme sa zamerali na separáciu odpadu v našej škole v ktorom budeme aktívne pokračovať naďalej. V minulom školskom roku sme sa tiež zapojili do akcie známej ako Európsky týždeň mobility, v ktorej budeme pokračovať i naďalej v ďalších ročníkoch.